Horari Joves i Adults / ACTIU A PARTIR DE SETEMBRE 2020

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07.00
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
07.30
08.00
ELIPSING
Isaac Giménez
08.15
08.45
SPN
CYCLING
Anna Barea
08.15
09.00
SPN
BODY TONO
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
ESTIRAMENTS
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
08.30
09.00
AQUAGYM
Xavi Martin
09.15
10.00
PISCINA INTERIOR

BODY & WEIGHT
Santi.O
09.30
10.15
SALA NOVA

AQUAGYM
Xavi Martin
10.00
10.45
PISCINA INTERIOR
09.30
AQUAGYM
Olga Martínez
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR

CROSSBER
Xavi València
09.30
10.15
BOX
PILATES
Rosa Tallada
09.30
10.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
SPN
PILATES
Olga Martínez
09.30
10.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
SPN
AQUAGYM
Anna Barea
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR

TRX
Olga Martínez
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
PRE-PART
Olga Martínez
10.30
11.15
WELLNESS

BODY TONO
Anna Barea
11.00
11.45
BOX

VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
11.00
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
11.00
11.45
ZEN

VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN

ZUMBA
Anna Barea
11.00
11.45
NOVA
NATACIÓ
Xavi Martín
11.00
11.45
PISCINA INTERIOR

VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
SALUT POSTURAL
Anna Barea
11.00
11.45
ZEN

VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
CYCLING
11.00
11.45
SPN
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
11.00
11.45

CYCLING
11.00
11.45
SPN
11.30
12.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
12.00
12.45
12.30
13.00
13.30
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR

VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN

TRX
Olga Martínez
13.45
14.30
BOX
CYCLING
Xavi València
13.45
14.30
SPN
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR

VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
CROSSBER
Xavi València
13.45
14.30
BOX

VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
NATACIÓ
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR

PILATES
Olga Martinez
13.45
14.30
ZEN

VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
14.00
14.30
15.00
15.30
AQUAGYM
Anna Barea
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR

TONO - CYCLING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN
CROSSBER
Anna Barea
15.30
16.15
BOX

HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN

VIRTUAL CYCLING
15.30
16.15

NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
BODY TONO
Isaac Giménez
15.30
16.15
SALA NOVA

AQUAGYM
Xavi Martín
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR
ELIPSING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN

NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
PILATES
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN

VIRTUAL CYCLING
15.30
16.15
SPN
16.00
16.30
BABY GYM 1
Olga Martínez
16.30
17.15
ZEN
VIRTUAL CYCLING
16.30
17.15
SPN
17.00
17.30
BABY GYM 2
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN

VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN

STEPS
Rosa Romera
17.30
18.15
NOVA
BODY ART
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN

FITNESS WORK
Anna Barea
17.30
18.15
SALA FITNESS

VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN
ELIPSING+ABDOMINALS
Vale
17.30
18.15
SALA SPN
T.R.X KOMBO
Anna Barea
17.30
18.15
BOX

HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN

VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN
TRX
Olga Martínez
17.30
18.15
BOX
18.00
18.30
FITNESS WORK
Isaac Giménez
18.30
19.15
SALA FITNESS

ESTIRAMENTS
Anna Barea
18.30
19.15
BOX

PILATES
Pilar Bartés
18.30
19.15
ZEN

PRE-PART
Olga Martínez
18.30
19.15
WELLNESS

CYCLING
Pol Selva
18.30
19.15
SPN
ELIPSING
Vale
18.30
19.15
SPN

TRX
Olga Martínez
18.30
19.15
BOX

ZUMBA
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
CROSSBER
Isaac Giménez
18.30
19.15
BOX

CYCLING
Vale
18.30
19.15
SPN

STEPS
Rosa Romera
18.30
19.15
NOVA
BODY ART
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN

ELIPSING
Vale
18.30
19.15
SPN

FULL BODY
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN

CYCLING
Vale
18.30
19.15
SPN
19.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
19.00
19.45
19.30
BODY & WEIGHT
Santi.O
19.30
20.15
SALA NOVA

IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
SPN

NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR

BOXA
Pau Sabata
20.30
21.15
BOX

FITNESS WORK
Anna Barea
20.30
21.15
SALA FITNESS

VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
FULL BODY
Isaac Giménez
19.30
20.15
NOVA

PILATES
Olga Martínez
19.30
20.15
ZEN

CYCLING
Pol Selva
19.30
20.15
SPN
ZUMBA
Rosa Romera
19.30
20.00
NOVA

CYCLING
Pol Selva
19.30
20.15
SPN

STRONG
Rosa Romera
20.00
20.30
NOVA
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
SPN

ZUMBA
Júlia Malé
19.30
20.15
NOVA
CROSSBER
Isaac Giménez
19.30
20.15
BOX

PILATES
Rosa Tallada
19.30
20.15
ZEN

VIRTUAL CYCLING
19.30
20.15
SPN

NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR

VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
20.00
20.30
FITNESS WORK
Isaac Giménez
20.30
21.15
SALA FITNESS

VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
FITNESS WORK
Pol Selva
20.30
21.15
SALA FITNESS

VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
BOXA
Pau Sabata
20.30
21.15
BOX

VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
21.00

Dilluns

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • ELIPSING Isaac Giménez
    08.15 - 08.45
  • AQUAGYM Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • CROSSBER Xavi València
    09.30 - 10.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • TRX Olga Martínez
    13.45 - 14.30
  • AQUAGYM Anna Barea
    15.30 - 16.15
  • TONO - CYCLING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • BABY GYM 1 Olga Martínez
    16.30 - 17.15
  • BABY GYM 2 Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • STEPS Rosa Romera
    17.30 - 18.15
  • FITNESS WORK Isaac Giménez
    18.30 - 19.15
  • ESTIRAMENTS Anna Barea
    18.30 - 19.15
  • PILATES Pilar Bartés
    18.30 - 19.15
  • PRE-PART Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Pol Selva
    18.30 - 19.15
  • BODY & WEIGHT Santi.O
    19.30 - 20.15
  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45
  • BOXA Pau Sabata
    20.30 - 21.15
  • FITNESS WORK Anna Barea
    20.30 - 21.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dimarts

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • CYCLING Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • PILATES Rosa Tallada
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • ZUMBA Anna Barea
    11.00 - 11.45
  • CYCLING Xavi València
    13.45 - 14.30
  • CROSSBER Anna Barea
    15.30 - 16.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • VIRTUAL CYCLING
    15.30 - 16.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45
  • BODY ART Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • FITNESS WORK Anna Barea
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • ELIPSING Vale
    18.30 - 19.15
  • TRX Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • ZUMBA Anna Barea
    18.30 - 19.15
  • FULL BODY Isaac Giménez
    19.30 - 20.15
  • PILATES Olga Martínez
    19.30 - 20.15
  • CYCLING Pol Selva
    19.30 - 20.15
  • FITNESS WORK Isaac Giménez
    20.30 - 21.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dimecres

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.15 - 10.00
  • BODY & WEIGHT Santi.O
    09.30 - 10.15
  • AQUAGYM Xavi Martin
    10.00 - 10.45
  • NATACIÓ Xavi Martín
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • BODY TONO Isaac Giménez
    15.30 - 16.15
  • AQUAGYM Xavi Martín
    15.30 - 16.15
  • ELIPSING+ABDOMINALS Vale
    17.30 - 18.15
  • CROSSBER Isaac Giménez
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Vale
    18.30 - 19.15
  • STEPS Rosa Romera
    18.30 - 19.15
  • ZUMBA Rosa Romera
    19.30 - 20.00
  • CYCLING Pol Selva
    19.30 - 20.15
  • STRONG Rosa Romera
    20.00 - 20.30
  • FITNESS WORK Pol Selva
    20.30 - 21.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dijous

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • BODY TONO Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • PILATES Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • PRE-PART Olga Martínez
    10.30 - 11.15
  • BODY TONO Anna Barea
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • CROSSBER Xavi València
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • ELIPSING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45
  • T.R.X KOMBO Anna Barea
    17.30 - 18.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • BODY ART Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • ELIPSING Vale
    18.30 - 19.15
  • FULL BODY Anna Barea
    18.30 - 19.15
  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15
  • ZUMBA Júlia Malé
    19.30 - 20.15
  • BOXA Pau Sabata
    20.30 - 21.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Divendres

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • ESTIRAMENTS Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • AQUAGYM Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • TRX Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • SALUT POSTURAL Anna Barea
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • PILATES Olga Martinez
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • PILATES Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • VIRTUAL CYCLING
    15.30 - 16.15
  • VIRTUAL CYCLING
    16.30 - 17.15
  • TRX Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Vale
    18.30 - 19.15
  • CROSSBER Isaac Giménez
    19.30 - 20.15
  • PILATES Rosa Tallada
    19.30 - 20.15
  • VIRTUAL CYCLING
    19.30 - 20.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dissabte

  • CYCLING
    11.00 - 11.45
  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    19.00 - 19.45

Diumenge

  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    11.00 - 11.45
  • CYCLING
    11.00 - 11.45
  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    12.00 - 12.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
ZUMBA
Anna Barea
11.00
11.45
NOVA
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
ZUMBA
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
19.00
19.30
ZUMBA
Rosa Romera
19.30
20.00
NOVA
ZUMBA
Júlia Malé
19.30
20.15
NOVA
20.00

Dimarts

  • ZUMBA Anna Barea
    11.00 - 11.45
  • ZUMBA Anna Barea
    18.30 - 19.15

Dimecres

  • ZUMBA Rosa Romera
    19.30 - 20.00

Dijous

  • ZUMBA Júlia Malé
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
CROSSBER
Xavi València
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
CROSSBER
Xavi València
13.45
14.30
BOX
14.00
14.30
15.00
15.30
CROSSBER
Anna Barea
15.30
16.15
BOX
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
CROSSBER
Isaac Giménez
18.30
19.15
BOX
19.00
19.30
CROSSBER
Isaac Giménez
19.30
20.15
BOX
20.00

Dilluns

  • CROSSBER Xavi València
    09.30 - 10.15

Dimarts

  • CROSSBER Anna Barea
    15.30 - 16.15

Dimecres

  • CROSSBER Isaac Giménez
    18.30 - 19.15

Dijous

  • CROSSBER Xavi València
    13.45 - 14.30

Divendres

  • CROSSBER Isaac Giménez
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10.30
PRE-PART
Olga Martínez
10.30
11.15
WELLNESS
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
PRE-PART
Olga Martínez
18.30
19.15
WELLNESS
19.00

Dilluns

  • PRE-PART Olga Martínez
    18.30 - 19.15

Dijous

  • PRE-PART Olga Martínez
    10.30 - 11.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
ESTIRAMENTS
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
ESTIRAMENTS
Anna Barea
18.30
19.15
BOX
19.00

Dilluns

  • ESTIRAMENTS Anna Barea
    18.30 - 19.15

Divendres

  • ESTIRAMENTS Anna Barea
    08.15 - 09.00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
07.00
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
VIRTUAL CYCLING
07.15
08.00
SPN
07.30
08.00
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
VIRTUAL CYCLING
11.00
11.45
SPN
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
VIRTUAL CYCLING
13.45
14.30
SPN
14.00
14.30
15.00
15.30
VIRTUAL CYCLING
15.30
16.15
VIRTUAL CYCLING
15.30
16.15
SPN
16.00
16.30
VIRTUAL CYCLING
16.30
17.15
SPN
17.00
17.30
VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
17.30
18.15
SPN
18.00
18.30
19.00
19.30
VIRTUAL CYCLING
19.30
20.15
SPN
20.00
20.30
VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
VIRTUAL CYCLING
20.30
21.15
SPN
21.00

Dilluns

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dimarts

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    15.30 - 16.15
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dimecres

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Dijous

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    17.30 - 18.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15

Divendres

  • VIRTUAL CYCLING
    07.15 - 08.00
  • VIRTUAL CYCLING
    11.00 - 11.45
  • VIRTUAL CYCLING
    13.45 - 14.30
  • VIRTUAL CYCLING
    15.30 - 16.15
  • VIRTUAL CYCLING
    16.30 - 17.15
  • VIRTUAL CYCLING
    19.30 - 20.15
  • VIRTUAL CYCLING
    20.30 - 21.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
CYCLING
Anna Barea
08.15
09.00
SPN
08.30
09.00
09.30
CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
SPN
CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
SPN
10.00
10.30
11.00
CYCLING
11.00
11.45
SPN
CYCLING
11.00
11.45
SPN
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
CYCLING
Xavi València
13.45
14.30
SPN
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
CYCLING
Pol Selva
18.30
19.15
SPN
CYCLING
Vale
18.30
19.15
SPN
CYCLING
Vale
18.30
19.15
SPN
19.00
19.30
CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
SPN
CYCLING
Pol Selva
19.30
20.15
SPN
CYCLING
Pol Selva
19.30
20.15
SPN
CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
SPN
20.00

Dilluns

  • CYCLING Pol Selva
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Dimarts

  • CYCLING Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Xavi València
    13.45 - 14.30
  • CYCLING Pol Selva
    19.30 - 20.15

Dimecres

  • CYCLING Vale
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Pol Selva
    19.30 - 20.15

Dijous

  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Divendres

  • CYCLING Vale
    18.30 - 19.15

Dissabte

  • CYCLING
    11.00 - 11.45

Diumenge

  • CYCLING
    11.00 - 11.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.00
AQUAGYM
Xavi Martin
09.15
10.00
PISCINA INTERIOR
09.30
AQUAGYM
Olga Martínez
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR
AQUAGYM
Anna Barea
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR
10.00
AQUAGYM
Xavi Martin
10.00
10.45
PISCINA INTERIOR
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
AQUAGYM
Anna Barea
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR
AQUAGYM
Xavi Martín
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR
16.00

Dilluns

  • AQUAGYM Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • AQUAGYM Anna Barea
    15.30 - 16.15

Dimecres

  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.15 - 10.00
  • AQUAGYM Xavi Martin
    10.00 - 10.45
  • AQUAGYM Xavi Martín
    15.30 - 16.15

Divendres

  • AQUAGYM Anna Barea
    09.30 - 10.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
NATACIÓ
Xavi Martín
11.00
11.45
PISCINA INTERIOR
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
NATACIÓ
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
20.30

Dilluns

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45

Dimarts

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45

Dimecres

  • NATACIÓ Xavi Martín
    11.00 - 11.45

Dijous

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45

Divendres

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
13.30
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
14.00

Dilluns

  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15

Dimecres

  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
TRX
Olga Martínez
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
TRX
Olga Martínez
13.45
14.30
BOX
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
TRX
Olga Martínez
17.30
18.15
BOX
18.00
18.30
TRX
Olga Martínez
18.30
19.15
BOX
19.00

Dilluns

  • TRX Olga Martínez
    13.45 - 14.30

Dimarts

  • TRX Olga Martínez
    18.30 - 19.15

Divendres

  • TRX Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • TRX Olga Martínez
    17.30 - 18.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
15.30
TONO - CYCLING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN
16.00

Dilluns

  • TONO - CYCLING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
PILATES
Rosa Tallada
09.30
10.15
ZEN
PILATES
Olga Martínez
09.30
10.15
ZEN
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
PILATES
Olga Martinez
13.45
14.30
ZEN
14.00
14.30
15.00
15.30
PILATES
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
PILATES
Pilar Bartés
18.30
19.15
ZEN
19.00
19.30
PILATES
Olga Martínez
19.30
20.15
ZEN
PILATES
Rosa Tallada
19.30
20.15
ZEN
20.00

Dilluns

  • PILATES Pilar Bartés
    18.30 - 19.15

Dimarts

  • PILATES Rosa Tallada
    09.30 - 10.15
  • PILATES Olga Martínez
    19.30 - 20.15

Dijous

  • PILATES Olga Martínez
    09.30 - 10.15

Divendres

  • PILATES Olga Martinez
    13.45 - 14.30
  • PILATES Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • PILATES Rosa Tallada
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
11.00
11.45
ZEN
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN
16.00
16.30
17.00
17.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
18.00
18.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN
19.00

Dilluns

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    11.00 - 11.45

Dimarts

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    15.30 - 16.15

Dijous

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    17.30 - 18.15

Divendres

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
BODY & WEIGHT
Santi.O
09.30
10.15
SALA NOVA
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
BODY & WEIGHT
Santi.O
19.30
20.15
SALA NOVA
20.00

Dilluns

  • BODY & WEIGHT Santi.O
    19.30 - 20.15

Dimecres

  • BODY & WEIGHT Santi.O
    09.30 - 10.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
20.30
BOXA
Pau Sabata
20.30
21.15
BOX
BOXA
Pau Sabata
20.30
21.15
BOX
21.00

Dilluns

  • BOXA Pau Sabata
    20.30 - 21.15

Dijous

  • BOXA Pau Sabata
    20.30 - 21.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
STEPS
Rosa Romera
17.30
18.15
NOVA
18.00
18.30
STEPS
Rosa Romera
18.30
19.15
NOVA
19.00

Dilluns

  • STEPS Rosa Romera
    17.30 - 18.15

Dimecres

  • STEPS Rosa Romera
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
19.30
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN
20.00

Dilluns

  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15

Dijous

  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
BODY ART
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
18.00
18.30
BODY ART
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN
19.00

Dimarts

  • BODY ART Olga Martínez
    17.30 - 18.15

Dijous

  • BODY ART Olga Martínez
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
SALUT POSTURAL
Anna Barea
11.00
11.45
ZEN
11.30

Divendres

  • SALUT POSTURAL Anna Barea
    11.00 - 11.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
ELIPSING
Isaac Giménez
08.15
08.45
SPN
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
ELIPSING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
ELIPSING
Vale
18.30
19.15
SPN
ELIPSING
Vale
18.30
19.15
SPN
19.00

Dilluns

  • ELIPSING Isaac Giménez
    08.15 - 08.45

Dimarts

  • ELIPSING Vale
    18.30 - 19.15

Dijous

  • ELIPSING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • ELIPSING Vale
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
FITNESS WORK
Anna Barea
17.30
18.15
SALA FITNESS
18.00
18.30
FITNESS WORK
Isaac Giménez
18.30
19.15
SALA FITNESS
19.00
19.30
20.00
20.30
FITNESS WORK
Anna Barea
20.30
21.15
SALA FITNESS
FITNESS WORK
Isaac Giménez
20.30
21.15
SALA FITNESS
FITNESS WORK
Pol Selva
20.30
21.15
SALA FITNESS
21.00

Dilluns

  • FITNESS WORK Isaac Giménez
    18.30 - 19.15
  • FITNESS WORK Anna Barea
    20.30 - 21.15

Dimarts

  • FITNESS WORK Anna Barea
    17.30 - 18.15
  • FITNESS WORK Isaac Giménez
    20.30 - 21.15

Dimecres

  • FITNESS WORK Pol Selva
    20.30 - 21.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
ELIPSING+ABDOMINALS
Vale
17.30
18.15
SALA SPN
18.00

Dimecres

  • ELIPSING+ABDOMINALS Vale
    17.30 - 18.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
11.00
11.45
11.30
12.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
12.00
12.45
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari cap de setmana
19.00
19.45
19.30

Dissabte

  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    19.00 - 19.45

Diumenge

  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    11.00 - 11.45
  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari cap de setmana
    12.00 - 12.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
BABY GYM 2
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
18.00

Dilluns

  • BABY GYM 2 Olga Martínez
    17.30 - 18.15
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
BODY TONO
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
BODY TONO
Anna Barea
11.00
11.45
BOX
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
BODY TONO
Isaac Giménez
15.30
16.15
SALA NOVA
16.00

Dimecres

  • BODY TONO Isaac Giménez
    15.30 - 16.15

Dijous

  • BODY TONO Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • BODY TONO Anna Barea
    11.00 - 11.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
T.R.X KOMBO
Anna Barea
17.30
18.15
BOX
18.00

Dijous

  • T.R.X KOMBO Anna Barea
    17.30 - 18.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
20.00
STRONG
Rosa Romera
20.00
20.30
NOVA

Dimecres

  • STRONG Rosa Romera
    20.00 - 20.30
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
16.30
BABY GYM 1
Olga Martínez
16.30
17.15
ZEN
17.00

Dilluns

  • BABY GYM 1 Olga Martínez
    16.30 - 17.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
18.30
FULL BODY
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
19.00
19.30
FULL BODY
Isaac Giménez
19.30
20.15
NOVA
20.00

Dimarts

  • FULL BODY Isaac Giménez
    19.30 - 20.15

Dijous

  • FULL BODY Anna Barea
    18.30 - 19.15
No events available!