ACTIVITATS JOVES I ADULTS BERGA RESORT

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
BODY TONO
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
FULL BODY
Xavi Martín
08.15
09.00
B.O.X
ESTIRAMENTS
Xavi Martín
08.15
09.00
ZEN
08.30
09.00
09.30
AQUAGYM
Olga Martínez
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR

CROSSBER
Anna Barea
09.30
10.15
BOX
YOGALATES
Rosa Tallada
09.30
10.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
NOVA
AQUAGYM
Xavi Martin
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR

FULL BODY
Xavi València
09.30
10.15
NOVA
PILATES
Olga Martínez
09.30
10.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
NOVA
AQUAGYM
Xavi Martin
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR

TRX
Xavi València
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
NATACIÓ
Xavi Martín
10.30
11.15
PISCINA INTERIOR

AQUASOFT
Xavi Martín
11.15
12.00
PISCINA INTERIOR
11.00
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
11.00
11.45
ZEN
SALUT POSTURAL
Anna Barea
11.00
11.45
ZEN
CYCLING
11.00
11.45
NOVA
CYCLING
11.00
11.45
NOVA
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR

WORKOUT
Olga Martinez
13.45
14.30
NOVA
CYCLING
Xavi València
13.45
14.30
NOVA
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
CROSSBER
Xavi València
13.45
14.30
BOX
PILATES
Olga Martinez
13.45
14.30
ZEN
14.00
14.30
15.00
15.30
TONO - CYCLING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN

NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
BODY TONO
Anna Barea
15.30
16.15
NOVA

AQUAGYM
Xavi Vallribera
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR
CYCLING&ELIPSING
Olga Martínez Dirigit ELIP
15.30
16.15
NOVA

NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
PILATES
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN
16.00
16.30
17.00
17.30
CYCLING
Anna Barea
17.45
18.30
NOVA
BODY ART
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
CYCLING&ELIPSING
Anna Barea Dirigit ELIP.
17.30
18.15
NOVA
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN

WORKOUT
Anna Barea
17.45
18.30
NOVA
18.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari caps de setmana
18.00
18.45
18.30
PILATES
Pilar Bartés
18.30
19.15
ZEN

BODY & WEIGHT
Santi Ortega
18.45
19.30
SALA NOVA
TRX
Olga Martínez
18.30
19.15
BOX

ZUMBA
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
TONO PUMP
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
BODY ART
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
18.45
19.30
NOVA
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN

CYCLING&ELIPSING
Jùlia Dirigit CYC
18.30
19.15
NOVA
19.00
19.30
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
19.45
20.30
NOVA

NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
PILATES
Olga Martínez
19.30
20.15
ZEN

CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
NOVA
CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
NOVA
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN
PILATES
Rosa Tallada
19.30
20.15
ZEN

NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
20.00
20.30

Dilluns

  • AQUAGYM Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • CROSSBER Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    11.00 - 11.45
  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • WORKOUT Olga Martinez
    13.45 - 14.30
  • TONO - CYCLING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • CYCLING Anna Barea
    17.45 - 18.30
  • PILATES Pilar Bartés
    18.30 - 19.15
  • BODY & WEIGHT Santi Ortega
    18.45 - 19.30
  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.45 - 20.30
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45

Dimarts

  • BODY TONO Anna Barea
    08.15 - 09.00
  • YOGALATES Rosa Tallada
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Xavi València
    13.45 - 14.30
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45
  • BODY ART Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • TRX Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • ZUMBA Anna Barea
    18.30 - 19.15
  • PILATES Olga Martínez
    19.30 - 20.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Dimecres

  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.30 - 10.15
  • FULL BODY Xavi València
    09.30 - 10.15
  • NATACIÓ Xavi Martín
    10.30 - 11.15
  • AQUASOFT Xavi Martín
    11.15 - 12.00
  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
  • BODY TONO Anna Barea
    15.30 - 16.15
  • AQUAGYM Xavi Vallribera
    15.30 - 16.15
  • CYCLING&ELIPSING Anna Barea Dirigit ELIP.
    17.30 - 18.15
  • TONO PUMP Anna Barea
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Dijous

  • FULL BODY Xavi Martín
    08.15 - 09.00
  • PILATES Olga Martínez
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CROSSBER Xavi València
    13.45 - 14.30
  • CYCLING&ELIPSING Olga Martínez Dirigit ELIP
    15.30 - 16.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    17.30 - 18.15
  • WORKOUT Anna Barea
    17.45 - 18.30
  • BODY ART Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • CYCLING Anna Barea
    18.45 - 19.30
  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15

Divendres

  • ESTIRAMENTS Xavi Martín
    08.15 - 09.00
  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.30 - 10.15
  • TRX Xavi València
    09.30 - 10.15
  • SALUT POSTURAL Anna Barea
    11.00 - 11.45
  • PILATES Olga Martinez
    13.45 - 14.30
  • PILATES Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    18.30 - 19.15
  • CYCLING&ELIPSING Jùlia Dirigit CYC
    18.30 - 19.15
  • PILATES Rosa Tallada
    19.30 - 20.15
  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45

Dissabte

  • CYCLING
    11.00 - 11.45
  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari caps de setmana
    18.00 - 18.45

Diumenge

  • CYCLING
    11.00 - 11.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
18.30
ZUMBA
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
19.00

Dimarts

  • ZUMBA Anna Barea
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
CROSSBER
Anna Barea
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
CROSSBER
Xavi València
13.45
14.30
BOX
14.00

Dilluns

  • CROSSBER Anna Barea
    09.30 - 10.15

Dijous

  • CROSSBER Xavi València
    13.45 - 14.30
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
ESTIRAMENTS
Xavi Martín
08.15
09.00
ZEN
08.30

Divendres

  • ESTIRAMENTS Xavi Martín
    08.15 - 09.00
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
NOVA
CYCLING
Anna Barea
09.30
10.15
NOVA
10.00
10.30
11.00
CYCLING
11.00
11.45
NOVA
CYCLING
11.00
11.45
NOVA
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
CYCLING
Xavi València
13.45
14.30
NOVA
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
CYCLING
Anna Barea
17.45
18.30
NOVA
18.00
18.30
CYCLING
Anna Barea
18.45
19.30
NOVA
19.00
19.30
CYCLING
Anna Barea
19.45
20.30
NOVA
CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
NOVA
CYCLING
Anna Barea
19.30
20.15
NOVA
20.00

Dilluns

  • CYCLING Anna Barea
    17.45 - 18.30
  • CYCLING Anna Barea
    19.45 - 20.30

Dimarts

  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Xavi València
    13.45 - 14.30
  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Dimecres

  • CYCLING Anna Barea
    19.30 - 20.15

Dijous

  • CYCLING Anna Barea
    09.30 - 10.15
  • CYCLING Anna Barea
    18.45 - 19.30

Dissabte

  • CYCLING
    11.00 - 11.45

Diumenge

  • CYCLING
    11.00 - 11.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
AQUAGYM
Olga Martínez
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR
AQUAGYM
Xavi Martin
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR
AQUAGYM
Xavi Martin
09.30
10.15
PISCINA INTERIOR
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
AQUAGYM
Xavi Vallribera
15.30
16.15
PISCINA INTERIOR
16.00

Dilluns

  • AQUAGYM Olga Martínez
    09.30 - 10.15

Dimecres

  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.30 - 10.15
  • AQUAGYM Xavi Vallribera
    15.30 - 16.15

Divendres

  • AQUAGYM Xavi Martin
    09.30 - 10.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
10.30
NATACIÓ
Xavi Martín
10.30
11.15
PISCINA INTERIOR
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
NATACIÓ
Xavi Vallribera
16.00
16.45
PISCINA INTERIOR
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
NATACIÓ
Xavi Vallribera
20.00
20.45
PISCINA INTERIOR
20.30

Dilluns

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45

Dimarts

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45

Dimecres

  • NATACIÓ Xavi Martín
    10.30 - 11.15

Dijous

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    16.00 - 16.45

Divendres

  • NATACIÓ Xavi Vallribera
    20.00 - 20.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
13.30
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
NAT. EXTREM
Xavi Vallribera
13.30
14.15
PISCINA INTERIOR
14.00

Dilluns

  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15

Dimecres

  • NAT. EXTREM Xavi Vallribera
    13.30 - 14.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
TRX
Xavi València
09.30
10.15
BOX
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
TRX
Olga Martínez
18.30
19.15
BOX
19.00

Dimarts

  • TRX Olga Martínez
    18.30 - 19.15

Divendres

  • TRX Xavi València
    09.30 - 10.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
15.30
TONO - CYCLING
Olga Martínez
15.30
16.15
SPN
16.00

Dilluns

  • TONO - CYCLING Olga Martínez
    15.30 - 16.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
PILATES
Olga Martínez
09.30
10.15
ZEN
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
PILATES
Olga Martinez
13.45
14.30
ZEN
14.00
14.30
15.00
15.30
PILATES
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
PILATES
Pilar Bartés
18.30
19.15
ZEN
19.00
19.30
PILATES
Olga Martínez
19.30
20.15
ZEN
PILATES
Rosa Tallada
19.30
20.15
ZEN
20.00

Dilluns

  • PILATES Pilar Bartés
    18.30 - 19.15

Dimarts

  • PILATES Olga Martínez
    19.30 - 20.15

Dijous

  • PILATES Olga Martínez
    09.30 - 10.15

Divendres

  • PILATES Olga Martinez
    13.45 - 14.30
  • PILATES Olga Martínez
    15.30 - 16.15
  • PILATES Rosa Tallada
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
11.00
11.45
ZEN
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
15.30
16.15
ZEN
16.00
16.30
17.00
17.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
18.00
18.30
HIPOPRESSIUS
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN
19.00

Dilluns

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    11.00 - 11.45

Dimarts

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    15.30 - 16.15

Dijous

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    17.30 - 18.15

Divendres

  • HIPOPRESSIUS Olga Martínez
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
18.30
BODY & WEIGHT
Santi Ortega
18.45
19.30
SALA NOVA
19.00

Dilluns

  • BODY & WEIGHT Santi Ortega
    18.45 - 19.30
No events hours available!
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
19.30
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN
IOGA
Teresa
19.30
20.15
ZEN
20.00

Dilluns

  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15

Dijous

  • IOGA Teresa
    19.30 - 20.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
17.30
BODY ART
Olga Martínez
17.30
18.15
ZEN
18.00
18.30
BODY ART
Olga Martínez
18.30
19.15
ZEN
19.00

Dimarts

  • BODY ART Olga Martínez
    17.30 - 18.15

Dijous

  • BODY ART Olga Martínez
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
SALUT POSTURAL
Anna Barea
11.00
11.45
ZEN
11.30

Divendres

  • SALUT POSTURAL Anna Barea
    11.00 - 11.45
No events hours available!
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
15.30
CYCLING&ELIPSING
Olga Martínez Dirigit ELIP
15.30
16.15
NOVA
16.00
16.30
17.00
17.30
CYCLING&ELIPSING
Anna Barea Dirigit ELIP.
17.30
18.15
NOVA
18.00
18.30
CYCLING&ELIPSING
Jùlia Dirigit CYC
18.30
19.15
NOVA
19.00

Dimecres

  • CYCLING&ELIPSING Anna Barea Dirigit ELIP.
    17.30 - 18.15

Dijous

  • CYCLING&ELIPSING Olga Martínez Dirigit ELIP
    15.30 - 16.15

Divendres

  • CYCLING&ELIPSING Jùlia Dirigit CYC
    18.30 - 19.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
18.00
ACTIVITAT CAP DE SETMANA
Consultar calendari caps de setmana
18.00
18.45
18.30

Dissabte

  • ACTIVITAT CAP DE SETMANA Consultar calendari caps de setmana
    18.00 - 18.45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
09.30
YOGALATES
Rosa Tallada
09.30
10.15
ZEN
10.00

Dimarts

  • YOGALATES Rosa Tallada
    09.30 - 10.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
11.00
AQUASOFT
Xavi Martín
11.15
12.00
PISCINA INTERIOR
11.30

Dimecres

  • AQUASOFT Xavi Martín
    11.15 - 12.00
No events hours available!
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
BODY TONO
Anna Barea
08.15
09.00
BOX
08.30
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
BODY TONO
Anna Barea
15.30
16.15
NOVA
16.00

Dimarts

  • BODY TONO Anna Barea
    08.15 - 09.00

Dimecres

  • BODY TONO Anna Barea
    15.30 - 16.15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
18.30
TONO PUMP
Anna Barea
18.30
19.15
NOVA
19.00

Dimecres

  • TONO PUMP Anna Barea
    18.30 - 19.15
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
13.30
WORKOUT
Olga Martinez
13.45
14.30
NOVA
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
WORKOUT
Anna Barea
17.45
18.30
NOVA
18.00

Dilluns

  • WORKOUT Olga Martinez
    13.45 - 14.30

Dijous

  • WORKOUT Anna Barea
    17.45 - 18.30
No events hours available!
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
08.00
FULL BODY
Xavi Martín
08.15
09.00
B.O.X
08.30
09.00
09.30
FULL BODY
Xavi València
09.30
10.15
NOVA
10.00

Dimecres

  • FULL BODY Xavi València
    09.30 - 10.15

Dijous

  • FULL BODY Xavi Martín
    08.15 - 09.00
No events available!